Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze wystartowali w eliminacjach wojewódzkich Spartakiada Sportowo-Obronnej Klas Wojskowych. DO zawodów przystąpili jako obrońcy tytułu mistrza województwa zdobytego przed rokiem.
Drużynę ponownie prowadziła Katarzyna Mitro. Podobnie, jak przed rokiem, uczniowie kamiennogórskiej szkoły wywalczyli pierwsze miejsce i będą reprezentować województwo na zawodach ogólnopolskich.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze