Reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze wystartowała w dolnośląskich eliminacjach Spartakiady Sportowo-Obronnej Klas Mundurowych. Zawody odbyły się na terenie 10. Brygady Łączności we Wrocławiu. Startowały reprezentacje szkół z województwa dolnośląskiego i opolskiego.
Podczas spartakiady uczniowie sprawdzali swoje umiejętności w kilku konkurencjach: marszobiegu zespołowym, ewakuacji rannych, przenoszeniu skrzynek z amunicją, rzucie granatem, strzelaniu oraz musztrze.
Drużyna ZSZiO zajęła pierwsze miejsce.
Szkołę reprezentowali: Jan Czyż, Dominik Dworzyński, Mikołaj Mikołajski, Fabian Tokarczyk, Marcin Tokarski, Oliwia Sroka, Katarzyna Sudomirska, Marcel Michalik, Jakub Michalik, Tomasz Morański, Dawid Klag, Szymon Przychocki, Jacek Bołoz, Alicja Pachelska i opiekun drużyny Katarzyna Mitro.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze