UTWORZENIE SEKCJI MINI SIATKÓWKI CHŁOPCÓW
KLUBU SPORTOWEGO "SUDETY" KAMIENNA GÓRA
W zajęciach wezmą udział chłopcy z roczników 2002 - 2004 (kl. IV-VI).
Jednym z głównych zadań zajęć będzie rozbudzenie zamiłowania nie tylko do piłki siatkowej, lecz do szeroko pojętej aktywności sportowej. Celem naszych treningów będzie przygotowanie zawodników do startu w przyszłym sezonie w rozgrywkach ligi dolnośląskiej w kategorii: młodzik.
Sekcja mini siatkówki będzie miała także na celu naukę podstaw techniki i gry w piłkę siatkową i zostanie założona z myślą o wszystkich dzieciach z powiatu kamiennogórskiego.
Planujemy współpracę ze szkołami całego powiatu, udział w prestiżowym turnieju Kinder + Sport, którego ambasadorem jest znakomity siatkarz Sebastian Świderski, organizację turniejów mini siatkówki (np. Mikołajkowy) itp.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z uczniami- sportowcami, gwarantujemy fachową opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i trenerskiej. Treningi będą odbywały się 2 razy w tygodniu (poniedziałki i środy) w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze. Zajęcia prowadzone będą przez dyplomowanych trenerów piłki siatkowej.
Zainteresowanych rodziców i opiekunów prawnych zapraszamy na spotkanie organizacyjne w dniu 03 listopada 2014 r. (poniedziałek) o godz. 16:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze, gdzie przedstawione zostaną wszystkie szczegółowe informacje i przeprowadzone zapisy dzieci do sekcji.
W razie pytań lub wątpliwości, można się z nami skontaktować przez e-mail [email protected]; facebook: www.facebook.com/kssudetykg lub bezpośrodnio z kierownikiem sekcji mini siatkówki P. Marcinem Bieńkowskim tel. 798 016 500.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze