We wtorek (26 maja) do kościoła pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze powróciła część dzieł sztuki wywieziona w 1952 roku.
Dzieła z Kościoła Łaski w Kamiennej Górze wywiezione zostały 16 czerwca 1952 roku do Warszawy. W tym tygodniu, po wydobyciu z magazynów Muzeum Archidiecezjalnego w Warszawie, część z nich wróciła do kamiennogórskiego kościoła.
fot. Bogdan Adamus
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze