Reklama

Powitanie Słońca na Budnikach 2014

Miłośnicy Budnik zapraszają na imprezę ?Powitanie słońca? w Budnikach. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 15 marca 2014 roku. Zbiórka o godzinie 9:00 na parkingu przy DW Krucze Skały (ul Wilcza 1) w Karpaczu oraz przy D.W Przedwiośnie w Kowarach.

 

Później nastąpi wspólna wędrówka do Budnik, gdzie rozpoczęcie spotkanie planowane jest na godzinę 11:30, w dawnym centrum Budnik (rozwidlenie na Tabaczanej Ścieżce, gdzie szlak żółty odchodzi w stronę Kowar). Prosimy o zabranie ze sobą prowiantu w postaci kiełbasy na ognisko. Na uczestników czeka niespodzianka. Więcej informacji udzielamy drogą e-mailową.  

 Informujemy, że wycieczka nie ma charakteru wycieczki zorganizowanej. Ale z doświadczenia wiemy, że w większej grupie idzie się raźniej, no i można nawiązać nowe znajomości..... Oby pogoda dopisała Zapraszamy na imprezę "Powitanie Słońca 2014"

Reklama

więcej informacji na stronie http://budniki.pl/

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama