Reklama

Finał LZS w piłce siatkowej mężczyzn w Marciszowie

W Marciszowie, na szkolnej sali gimnastycznej rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej piłki siatkowej mężczyzn LZS. Trzy drużyny walczyły o tytuł mistrza strefy i prawo gry w zawodach wojewódzkich.

W pierwszym meczu UKS Sokoliki Janowice Wielkie pokonały ZSE-T Rakowice Wielki 2:0. W drugim spotkaniu gospodarze Bóbr Marciszów pokonał ZSE-T Rakowice Wielkie 2:0. O zwycięstwie w turnieju decydował trzeci mecz. Bóbr Marciszów pokonał w nim UKS Sokoliki 2:0.

Mistrzem strefy został Bóbr Marciszów, który za tydzień ma prawo gry w finale wojewódzkim. Tytuł MVP turnieju otrzymał Tomasz Antoniak z Bobra Marciszów.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama