W Marciszowie, na szkolnej sali gimnastycznej rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej piłki siatkowej mężczyzn LZS. Trzy drużyny walczyły o tytuł mistrza strefy i prawo gry w zawodach wojewódzkich.
W pierwszym meczu UKS Sokoliki Janowice Wielkie pokonały ZSE-T Rakowice Wielki 2:0. W drugim spotkaniu gospodarze Bóbr Marciszów pokonał ZSE-T Rakowice Wielkie 2:0. O zwycięstwie w turnieju decydował trzeci mecz. Bóbr Marciszów pokonał w nim UKS Sokoliki 2:0.
Mistrzem strefy został Bóbr Marciszów, który za tydzień ma prawo gry w finale wojewódzkim. Tytuł MVP turnieju otrzymał Tomasz Antoniak z Bobra Marciszów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze