Reklama

Powiatowe święto strażaków

Lubawka gościła dzisiaj strażaków z całego powiatu kamiennogórskiego. W przygranicznym mieście zorganizowane zostały powiatowe obchody Dnia Strażaka.

Uroczystość rozpoczęła msza święta odprawiona w kościele parafialnym w Lubawce. Po niej uczestnicy przeszli na rynek w Lubawce.

Po raz kolejny w powiecie kamiennogórskim wspólnie świętowali strażacy zawodowi oraz ochotnicy. Podczas uroczystości wręczone zostały strażackie odznaczenia i awanse. Odbyło się również poświęcenie nowego wozu bojowego lubawskich strażaków.

Reklama

W uroczystości oprócz strażaków uczestniczyli samorządowcy, parlamentarzyści oraz przedstawiciele firm i instytucji, z którymi współpracują strażacy.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama