Lubawka gościła dzisiaj strażaków z całego powiatu kamiennogórskiego. W przygranicznym mieście zorganizowane zostały powiatowe obchody Dnia Strażaka.
Uroczystość rozpoczęła msza święta odprawiona w kościele parafialnym w Lubawce. Po niej uczestnicy przeszli na rynek w Lubawce.
Po raz kolejny w powiecie kamiennogórskim wspólnie świętowali strażacy zawodowi oraz ochotnicy. Podczas uroczystości wręczone zostały strażackie odznaczenia i awanse. Odbyło się również poświęcenie nowego wozu bojowego lubawskich strażaków.
W uroczystości oprócz strażaków uczestniczyli samorządowcy, parlamentarzyści oraz przedstawiciele firm i instytucji, z którymi współpracują strażacy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze