Dzisiaj (niedziela, 15 września) po południu doszło do potrącenia pieszej na skrzyżowaniu pod kamiennogórskim ratuszem.
Kierowca przyznał się do winy. Na razie nie wiadomo czy zostanie ukarany jedynie mandatem, czy też sprawa trafi do sądu. Uzależnione jest to od obrażeń, których doznała potrącona i czasu jaki będzie potrzebny do jej wyzdrowienia. Kobieta doznała stłuczenia kolana i naderwania więzadła.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze