Strażacy z Chełmska Śląskiego zapraszają na uroczystość poświęcenia dwóch wozów bojowych pozyskanych przez jednostkę w tym roku.
Uroczystość rozpocznie się o godzinie 12:00 mszą świętą w kościele w Chełmsku Śląskim. Na godzinę 13:15 na rynku zaplanowano uroczysty apel.
W tym roku OSP Chełmsko Śląskie otrzymało dwa średnie wozy. W kwietniu do jednostki trafił używany mercedes, w październiku nowe volvo.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze