Dwunastoletni chłopiec przetransportowany został śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala we Wrocławiu. Dziecko porażone zostało prądem.
Aktualizacja 9.05.2021.
Chłopiec wczoraj wieczorem przetransportowany został do Wielkopolskiego Centrum Leczenia Oparzeń.
Oryginalna informacja
Do zdarzenia doszło dzisiaj (sobota, 8 maja) w Kamiennej Górze. Po południu grupa dwunastolatków bawiła się w okolicach ul. Staszica w Kamiennej Górze. Jeden z chłopców wszedł na słup wysokiego napięcia. Został porażony prądem, jego stan oceniany jest jako poważny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze