Nad ranem strażacy z Pisarzowic ruszyli usuwać skutki kolejnej ulewy.
Tym razem zabezpieczali workami z piaskiem i wypompowywali wodę z jednego z budynków w Czarnowie. Wracając do remizy postanowili częściowo zamknąć drogę koło kopalni dolomtu. Zagrożeniem w tym miejscu była ziemia i kamienie naniesione przez wodę. Kolejny wyjazd OSP Pisarzowice miało do Leszczyńca. Tym razem druhowie pomagali kolego z OSP Leszczyniec w zabezpieczeniu i wypompowaniu wody z tamtejszej remizy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze