Reklama

Półmetek ferii w Czarnym Borze

Wycieczki, wyjazdy do kina, warsztaty kulinarne oraz zabawy z animatorkami z Karolandii to tylko niektóre z atrakcji czekających na najmłodszych mieszkańców gminy Czarny Bór podczas tegorocznych ferii zimowych. Pierwszy tydzień ferii trwa w najlepsze, pogoda bywa kapryśna więc chętnych by skorzystać z zajęć organizowanych przez czarnoborskie Centrum Kultury nie brakuje.

 

Zajęcia odbywają się codziennie zarówno w B+CK jak również we wszystkich świetlicach wiejskich. Pod czujnym okiem instruktorek młodzi amatorzy doskonałej zabawy mają czas zarówno na beztroskie harce jak również na rozwijanie pasji: plastycznych, ruchowych czy kulinarnych. Tradycyjnie już olbrzymim zainteresowaniem cieszą się wspólne wyjazdy do kina (tym razem wybór padł na tryskającą humorem kompletnie nieprzewidywalną ?Królewnę Śnieżkę i fantastyczną siódemkę?). Chętnych nie brakowało też do udziału w wycieczce do Parku Rozrywki ?Loopys World? we Wrocławiu oraz w warsztatach kulinarnych, podczas których okazało się, że w każdym drzemie kulinarny talent na miarę MasterChef.

Reklama

To dopiero półmetek ferii więc kolejne ciekawe zajęcia i atrakcje już czekają na młodych poszukiwaczy przygód.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama