Wycieczki, wyjazdy do kina, warsztaty kulinarne oraz zabawy z animatorkami z Karolandii to tylko niektóre z atrakcji czekających na najmłodszych mieszkańców gminy Czarny Bór podczas tegorocznych ferii zimowych. Pierwszy tydzień ferii trwa w najlepsze, pogoda bywa kapryśna więc chętnych by skorzystać z zajęć organizowanych przez czarnoborskie Centrum Kultury nie brakuje.
Zajęcia odbywają się codziennie zarówno w B+CK jak również we wszystkich świetlicach wiejskich. Pod czujnym okiem instruktorek młodzi amatorzy doskonałej zabawy mają czas zarówno na beztroskie harce jak również na rozwijanie pasji: plastycznych, ruchowych czy kulinarnych. Tradycyjnie już olbrzymim zainteresowaniem cieszą się wspólne wyjazdy do kina (tym razem wybór padł na tryskającą humorem kompletnie nieprzewidywalną ?Królewnę Śnieżkę i fantastyczną siódemkę?). Chętnych nie brakowało też do udziału w wycieczce do Parku Rozrywki ?Loopys World? we Wrocławiu oraz w warsztatach kulinarnych, podczas których okazało się, że w każdym drzemie kulinarny talent na miarę MasterChef.
To dopiero półmetek ferii więc kolejne ciekawe zajęcia i atrakcje już czekają na młodych poszukiwaczy przygód.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze