Od poniedziałku trwa półkolonia letnia organizowana przez Szkołę Podstawową nr 1 w Kamiennej Górze.
Dzieci z Kamiennej Góry wzięły już udział w wycieczce do Dobkowa, gdzie uczestniczyły w bardzo ciekawych zajęciach chemicznych oraz zdobyły wiedzę o okolicznych wygasłych wulkanach. Były też zabawy na basenie, seans filmowy w Cinema City, interesujące zajęcia w Muzeum.
W przyszłym tygodniu na uczestników półkolonii czekają kolejne atrakcje i wyjazdy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze