Ponad 40 zawodników wystartowało w biegu i marszu nordic walking w 33 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Trasa w tym roku biegła z Krzeszowa na stadion w Kamiennej Górze. Uczestnicy mieli do pokonania około 7 kilometrów. Trasa biegła głównie ścieżką rowerową.
Wśród panów najszybciej na mecie pojawił się Marcin Trela, za nim przybiegli Andrzej Cukier i Wojciech Cepielik.
Wśród pań najszybsza była Magdalena Malec. Wyprzedziła na podium Justynę Napierko i Patrycję Groń.
Organizatorami biegu w tym roku było Centrum Biblioteczno-Kulturalne gminy Kamienna Góra oraz Miejskie Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze. Za trasę odpowiadała Pisarzowicka Grupa Rekreacyjna.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze