Reklama

Policz się z cukrzycą

Ponad 40 zawodników wystartowało w biegu i marszu nordic walking w 33 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Trasa w tym roku biegła z Krzeszowa na stadion w Kamiennej Górze. Uczestnicy mieli do pokonania około 7 kilometrów. Trasa biegła głównie ścieżką rowerową.

Wśród panów najszybciej na mecie pojawił się Marcin Trela, za nim przybiegli Andrzej Cukier i Wojciech Cepielik.

Wśród pań najszybsza była Magdalena Malec. Wyprzedziła na podium Justynę Napierko i Patrycję Groń.

Organizatorami biegu w tym roku było Centrum Biblioteczno-Kulturalne gminy Kamienna Góra oraz  Miejskie Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze. Za trasę odpowiadała Pisarzowicka Grupa Rekreacyjna. 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/01/2025 12:27
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama