W sobotę na sali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrany został V Turniej Branżowy o Puchar Starosty Kamiennogórskiego w piłce siatkowej. DO rywalizacji przystąpiły trzy drużyny.
W turnieju zagrały drużyny: pracowników Joyson Safety System z Krzeszowa, strażaków Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze oraz obrońcy mistrzowskiego tytułu policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.
Turniej wygrała drużyna strażaków. Drugie miejsce zajęli policjanci.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze