Reklama

Dwóch mężczyzn miało niszczyć wyborcze banery

Miesiąc po zniszczeniu banerów wyborczy jednego z kandydatów na prezydenta kamiennogórscy policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o ten czyn mężczyzn.

Banery niszczone były między 20 a 23 lutego. Na materiałach oprócz bazgrołów, pojawiły się swastyki, stąd dodatkowe zarzuty dla zatrzymanych. 

26 marca policjanci zatrzymali 29-latka, którego podejrzewali o niszczenie materiałów. Kilka dni później (31 marca) zatrzymany został 31-latek. Obaj zatrzymani to mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego. Podejrzani nagrani zostali przez kamery monitoringu.

Reklama

Obaj usłyszeli zarzuty związane z niszczeniem mienia oraz propagowaniem ustroju nazistowskiego. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama