Niezwykły jubileusz obchodził Zbyszek Stefański. Od 1974 roku, a więc od 50 lat występuje na scenie. Swój jubileusz obchodził w Kamiennej Górze, w Centrum Kultury.
Zbigniew Stefański urodził się w 1955 roku w Gdańsku. Na scenie debiutował w 1974 roku w Kielcach w grupie Kant. Od 14 lat mieszka w Kamiennej Górze. Jubileusz był okazją do wspomnień, anegdot, wręczania prezentów.
Z okazji jubileuszu w Centrum Kultury wystąpiła grupa Paraluzja, czyli duet Bartek Drak i Aga Radziejewska. Po nich na scenę wyszła grupa Bez Jacka, której liderem jest Zbyszek Stefański.
Po koncertach w Galerii Centrum otwarta została wystawa Malarstwo Bartka Draka, a wieczór zakończył tort i spotkanie z jubilatem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze