Reklama

Jubileusz Zbyszka Stefańskiego - 50 lat na scenie. Koncerty, wystawy

Niezwykły jubileusz obchodził Zbyszek Stefański. Od 1974 roku, a więc od 50 lat występuje na scenie. Swój jubileusz obchodził w Kamiennej Górze, w Centrum Kultury.

Zbigniew Stefański urodził się w 1955 roku w Gdańsku. Na scenie debiutował w 1974 roku w Kielcach w grupie Kant. Od 14 lat mieszka w Kamiennej Górze. Jubileusz był okazją do wspomnień, anegdot, wręczania prezentów.

Z okazji jubileuszu w Centrum Kultury wystąpiła grupa Paraluzja, czyli duet Bartek Drak i Aga Radziejewska. Po nich na scenę wyszła grupa Bez Jacka, której liderem jest Zbyszek Stefański.

Reklama

Po koncertach w Galerii Centrum otwarta została wystawa Malarstwo Bartka Draka, a wieczór zakończył tort i spotkanie z jubilatem.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama