Reklama

OSP Chełmsko Śląskie: Szkolenie kierowców w nieczynnym kamieniołomie z udziałem strażaków i ratowników (150 znaków)

Ośmiu kierowców z OSP Chełmsko Śląskie wzięło udział w szkoleniu w nieczynnym kamieniołomie. 

Strażacy po części teoretycznej udali się swoimi wozami na teren kamieniołomu. Jak się okazało trudny teren sprawił dużo wyzwań. Kierowcy musieli stworzyć tak zwany pociąg złożony z trzech pojazdów, aby wyciągnąć zakopaną Tatrę. 

W szkoleniu wzięli udział strażacy z:Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu, OSP KSRG Czarny Bór, Ochotnicza Straż Pożarna Głuszyca Górna, OSP Sokołowsko, Ochotnicza Straż Pożarna Mieroszów, Ochotnicza Straż Pożarna Chełmsko Śląskie i Ochotnicza Straż Pożarna Boguszów oraz ratownicy z Czech.

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama