Ośmiu kierowców z OSP Chełmsko Śląskie wzięło udział w szkoleniu w nieczynnym kamieniołomie.
Strażacy po części teoretycznej udali się swoimi wozami na teren kamieniołomu. Jak się okazało trudny teren sprawił dużo wyzwań. Kierowcy musieli stworzyć tak zwany pociąg złożony z trzech pojazdów, aby wyciągnąć zakopaną Tatrę.
W szkoleniu wzięli udział strażacy z:Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu, OSP KSRG Czarny Bór, Ochotnicza Straż Pożarna Głuszyca Górna, OSP Sokołowsko, Ochotnicza Straż Pożarna Mieroszów, Ochotnicza Straż Pożarna Chełmsko Śląskie i Ochotnicza Straż Pożarna Boguszów oraz ratownicy z Czech.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze