Dzisiaj (niedziela, 22 maja) piłkarze Orła Lubawka podejmowali Orła Mysłakowice.
Gospodarze rozpoczęli mecz z kilkoma zazwyczaj rezerwowymi zawodnikami w podstawowym składzie. W efekcie stracili jedną bramkę.
W drugiej połowie na boisko weszli piłkarze najczęściej występujących w podstawowej jedenastce, m.in. Jacek Adamowicz. Napastnik Orła zdobył wyrównującą bramkę. Kilkanaście minut przed końcem spotkania zwycięskiego gola strzelił Maciulewicz.
Orzeł Lubawka : Orzeł Mysłakowice - 2:1 (0:1)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze