Dzisiaj (niedziela, 8 maja) piłkarze Orła Lubawka podejmowali Pogoń Wleń. Podczas meczu padło 10 bramek.
Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Maciulewicz. Do przerwy Orzeł prowadził 2:0. Drugie trafienie było strzałem samobójczym.
W drugiej połowie rozpoczął się strzelecki festiwal Orła. Na listę strzelców czterokrotnie wpisał się J. Adamowicz, dwa razy trafił K. Schabiński, raz Rybka. Kolejną bramkę zdobył Maciulewicz.
Orzeł Lubawka : Pogoń Wleń ? 10:0 (2:0)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze