Reklama

Podsumowanie z pożegnaniem

Dzisiaj (środa, 8 lutego) w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących odbyło się podsumowanie pierwszego semestru nauki w roku szkolnym 2016/17.

Zanim nagrody odebrali uczniowie w szkolnej sali gimnastycznej pożegnany został jeden z nauczycieli ZSZiO. Po 22 latach na emeryturę odchodzi Stanisław Fendryk.

Podczas apelu nagrodzeni zostali uczniowie z najwyższą średnią ocen, 100% frekwencją, najlepsi sportowcy, laureaci konkursów i wolontariusze.

Wśród uczniów zasadniczej szkoły zawodowej najlepsze wyniki w nauce osiągnęła Natalia Jelińska (klasa 2F), w klasach technikum najwyższe wyniki osiągnęła Angelika Gawron (klasa 4A). Wśród klas najwyższą średnią uzyskała 1E z technikum. Ta sama klasa uzyskała najwyższą frekwencję (90,96%). Indywidualnie 100% frekwencję miało 21 uczniów.

Reklama

Najlepszymi sportowcami wśród dziewcząt zostały: Natalia Dobrzańska (2A) i Aniela Pinczer (2G), a wśród chłopców Dominik Michalik (1C).

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama