Dzisiaj (środa, 8 lutego) w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących odbyło się podsumowanie pierwszego semestru nauki w roku szkolnym 2016/17.
Zanim nagrody odebrali uczniowie w szkolnej sali gimnastycznej pożegnany został jeden z nauczycieli ZSZiO. Po 22 latach na emeryturę odchodzi Stanisław Fendryk.
Podczas apelu nagrodzeni zostali uczniowie z najwyższą średnią ocen, 100% frekwencją, najlepsi sportowcy, laureaci konkursów i wolontariusze.
Wśród uczniów zasadniczej szkoły zawodowej najlepsze wyniki w nauce osiągnęła Natalia Jelińska (klasa 2F), w klasach technikum najwyższe wyniki osiągnęła Angelika Gawron (klasa 4A). Wśród klas najwyższą średnią uzyskała 1E z technikum. Ta sama klasa uzyskała najwyższą frekwencję (90,96%). Indywidualnie 100% frekwencję miało 21 uczniów.
Najlepszymi sportowcami wśród dziewcząt zostały: Natalia Dobrzańska (2A) i Aniela Pinczer (2G), a wśród chłopców Dominik Michalik (1C).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze