Reklama

Podsumowanie turystycznego roku

Dzisiaj (poniedziałek, 16 grudnia) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbyły się pierwsze trzy spotkania podsumowujące udział uczniów z Kamiennej Góry w szkolnym sezonie turystycznym.

 

PTSM w Kamiennej Górze zorganizowało w tym roku (do wczoraj) 147 imprez turystycznych (w całym 2018 roku 135). Podsumowania turystycznego roku odbyły się już w Lubawce i gminie Kamienna Góra. Dzisiaj i jutro nagrody oraz odznaki odbierać będą turyści z kamiennogórskich szkół.

W całym powiecie udział w imprezach PTSM wzięło w tym roku 4215 turystów (w 2018 3581). Część osób uczestniczyła w kilku bądź nawet kilkunastu wycieczkach. Na wyprawy z PTSM zdecydowało się 1256 osób (w 2018 917).

Nagrody i podziękowania odebrały również osoby pomagające PTSM w organizacji turystycznych imprez.

Reklama

Jutro kolejne trzy spotkania podsumowujące sezon w kolejnych klasach.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama