Reklama

Podsumowanie semestru

Dzisiaj (środa, 11 lutego) w ZSZiO w Kamiennej Górze odbył się apel podsumowujący pracę uczniów w I semestrze bieżącego roku szkolnego. Wyróżnienia otrzymali wszyscy uczniowie, którzy swoją pracą, postawą i zaangażowaniem sprawiają, że o szkole mówi się dużo i dobrze. Wśród nich są uczniowie z najwyższą średnią ocen w szkole, ze wzorową ? 100 %  frekwencją, laureaci konkursów, najlepsi sportowcy, wolontariusze.



Wyróżnienia otrzymali:
W szkolnym konkursie Prymus ? najlepsze wyniki w nauce, w kategorii zasadnicza szkoła zawodowa,
I miejsce zajął Mateusz Jaszczur klasa 2M
II miejsce Łukasz Ferenc klasa 1H,
III miejsce zajęła Patrycja Stepko klasa 2F,

W szkolnym konkursie Prymus ? najlepsze wyniki w nauce, w kategorii technikum,
I miejsce zajął Tomasz Pikus klasa 4W
II miejsce zajęła Justyna Szafraniec klasa 4A
III miejsce zajęła Patrycja Ogłaza klasa 3D

W Szkolnym konkursie na najlepszą frekwencję w szkole:
I miejsce zajęła klasa 1M Zasadnicza Szkoła Zawodowa
II miejsce 1A Technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk
III miejsce 2A Technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk

Na wyróżnienie zasługują również uczniowie, którzy w I semestrze wykazali się wzorową ? 100 procentową frekwencją:
Karolina Centlik 1G
Mateusz Kondoł 1W
Izabela Borys 2A
Patrycja Centlik 2A
Krystian Nakonieczny 2A
Jarosław Paździur 2A
Joanna Czekirda 2E
Mateusz Rżany 2F

W gronie wyróżnionych są laureaci rankingu ?Najlepszy w zawodzie? organizowanego przez Specjalną Strefę Małej Przedsiębiorczości w Kamiennej Górze, którzy w dniu 9 lutego bieżącego roku w Bolesławcu otrzymali nagrody z rąk Ministra Edukacji Narodowej pani Joanny Kluzik-Rostkowskiej oraz wiceministra gospodarki pani Ilony Antoniszyn-Klik.
Karol Cieślar klasa 2f
Tomasz Turski klasa 3m.

Wyniki Szkolnego konkursu na najlepszego sportowca i sportsmenkę, przedstawiają się następująco:
W kategorii najlepszy sportowiec:
I miejsce zajął Kamil Młodziński z klasy 2W
II miejsce zajął Adrian Zając z klasy 1H
III miejsce zajął Michał Wąs z klasy 2W

W kategorii najlepsza sportsmenka:
I miejsce zajęła Ewelina Sowa z klasy 4A
II miejsce zajęła Dominika Lesiuk z klasy 3G
III miejsce zajęła Dominika Smaga z klasy 4A

Na szczególne wyróżnienie i gratulacje zasługują również zwycięzcy okręgowego konkursu ?Kuchnie Kresów Wschodnich? uczniowie klasy 3G Dariusz Majgier oraz Rafał Nowakowski.


W miesiącu grudniu tradycyjnie odbył się Szkolny konkurs na Najładniejszy stół Bożonarodzeniowy.
I miejsce zajęła drużyna klasy 1E w składzie: Joanna Giedwilas, Sandra Kwiecińska, Katarzyna Mrówka
II miejsce drużyna klasy 2E w składzie: Patrycja Wojnarowska, Dominika Szopa, Paulina Krug
III miejsce drużyna klasy 2E w składzie: Paulina Królczyk, Kamila Piksa, Adrianna Walczuk
Podziękowania za zaangażowanie i pomoc w organizacji imprez kierujemy również do naszych wolontariuszy:
Podziękowania za zorganizowanie zabawy mikołajkowej dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych dla
Katarzyny Bonarskiej
Marceliny Molendy
Anny Śliwińskiej
Dawida Wojcieszko

Podziękowania za pomoc w prowadzeniu zabawy andrzejkowej oraz zabawy karnawałowej dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie dla Szkolnego Klubu Wolontariatu przekazujemy na ręce przedstawiciela wolontariuszy Jessiki Dubiel.

Podziękowania za udział społeczności uczniowskiej w 23 finale WOŚP ? kierujemy na ręce przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, Aleksandry Malinowskiej.


Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama