Dzisiaj (środa, 11 lutego) w ZSZiO w Kamiennej Górze odbył się apel podsumowujący pracę uczniów w I semestrze bieżącego roku szkolnego. Wyróżnienia otrzymali wszyscy uczniowie, którzy swoją pracą, postawą i zaangażowaniem sprawiają, że o szkole mówi się dużo i dobrze. Wśród nich są uczniowie z najwyższą średnią ocen w szkole, ze wzorową ? 100 % frekwencją, laureaci konkursów, najlepsi sportowcy, wolontariusze.
Wyróżnienia otrzymali:
W szkolnym konkursie Prymus ? najlepsze wyniki w nauce, w kategorii zasadnicza szkoła zawodowa,
I miejsce zajął Mateusz Jaszczur klasa 2M
II miejsce Łukasz Ferenc klasa 1H,
III miejsce zajęła Patrycja Stepko klasa 2F,
W szkolnym konkursie Prymus ? najlepsze wyniki w nauce, w kategorii technikum,
I miejsce zajął Tomasz Pikus klasa 4W
II miejsce zajęła Justyna Szafraniec klasa 4A
III miejsce zajęła Patrycja Ogłaza klasa 3D
W Szkolnym konkursie na najlepszą frekwencję w szkole:
I miejsce zajęła klasa 1M Zasadnicza Szkoła Zawodowa
II miejsce 1A Technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk
III miejsce 2A Technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk
Na wyróżnienie zasługują również uczniowie, którzy w I semestrze wykazali się wzorową ? 100 procentową frekwencją:
Karolina Centlik 1G
Mateusz Kondoł 1W
Izabela Borys 2A
Patrycja Centlik 2A
Krystian Nakonieczny 2A
Jarosław Paździur 2A
Joanna Czekirda 2E
Mateusz Rżany 2F
W gronie wyróżnionych są laureaci rankingu ?Najlepszy w zawodzie? organizowanego przez Specjalną Strefę Małej Przedsiębiorczości w Kamiennej Górze, którzy w dniu 9 lutego bieżącego roku w Bolesławcu otrzymali nagrody z rąk Ministra Edukacji Narodowej pani Joanny Kluzik-Rostkowskiej oraz wiceministra gospodarki pani Ilony Antoniszyn-Klik.
Karol Cieślar klasa 2f
Tomasz Turski klasa 3m.
Wyniki Szkolnego konkursu na najlepszego sportowca i sportsmenkę, przedstawiają się następująco:
W kategorii najlepszy sportowiec:
I miejsce zajął Kamil Młodziński z klasy 2W
II miejsce zajął Adrian Zając z klasy 1H
III miejsce zajął Michał Wąs z klasy 2W
W kategorii najlepsza sportsmenka:
I miejsce zajęła Ewelina Sowa z klasy 4A
II miejsce zajęła Dominika Lesiuk z klasy 3G
III miejsce zajęła Dominika Smaga z klasy 4A
Na szczególne wyróżnienie i gratulacje zasługują również zwycięzcy okręgowego konkursu ?Kuchnie Kresów Wschodnich? uczniowie klasy 3G Dariusz Majgier oraz Rafał Nowakowski.
W miesiącu grudniu tradycyjnie odbył się Szkolny konkurs na Najładniejszy stół Bożonarodzeniowy.
I miejsce zajęła drużyna klasy 1E w składzie: Joanna Giedwilas, Sandra Kwiecińska, Katarzyna Mrówka
II miejsce drużyna klasy 2E w składzie: Patrycja Wojnarowska, Dominika Szopa, Paulina Krug
III miejsce drużyna klasy 2E w składzie: Paulina Królczyk, Kamila Piksa, Adrianna Walczuk
Podziękowania za zaangażowanie i pomoc w organizacji imprez kierujemy również do naszych wolontariuszy:
Podziękowania za zorganizowanie zabawy mikołajkowej dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych dla
Katarzyny Bonarskiej
Marceliny Molendy
Anny Śliwińskiej
Dawida Wojcieszko
Podziękowania za pomoc w prowadzeniu zabawy andrzejkowej oraz zabawy karnawałowej dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie dla Szkolnego Klubu Wolontariatu przekazujemy na ręce przedstawiciela wolontariuszy Jessiki Dubiel.
Podziękowania za udział społeczności uczniowskiej w 23 finale WOŚP ? kierujemy na ręce przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, Aleksandry Malinowskiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze