W sali konferencyjnej kamiennogórskiego starostwa odbyło się dzisiaj noworoczne spotkanie. Oprócz samorządowców i przedsiębiorców z powiatu kamiennogórskiego i wałbrzyskiego, w spotkaniu uczestniczył senator Marcin Zawiła, posłanki Iwona Krawczyk i Marzena Machałek, wojewoda Anna Żabska oraz radna wojewódzka Ewa Kocemba.
Spotkanie był okazją do podsumowania działań prowadzonych przez powiat oraz rząd w 2025 roku. W kolejnych wystąpieniach składane były również życzenia na 2026 rok. Głos zabrała zarówno starosta Małgorzata Krzyszkowska, jak i zaproszeni goście.
W części artystycznej spotkania wystąpili mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze