Reklama

Podsumowanie roku 2025 w starostwie

W sali konferencyjnej kamiennogórskiego starostwa odbyło się dzisiaj noworoczne spotkanie. Oprócz samorządowców i przedsiębiorców z powiatu kamiennogórskiego i wałbrzyskiego, w spotkaniu uczestniczył senator Marcin Zawiła, posłanki Iwona Krawczyk i Marzena Machałek, wojewoda Anna Żabska oraz radna wojewódzka Ewa Kocemba.

Spotkanie był okazją do podsumowania działań prowadzonych przez powiat oraz rząd w 2025 roku. W kolejnych wystąpieniach składane były również życzenia na 2026 rok. Głos zabrała zarówno starosta Małgorzata Krzyszkowska, jak i zaproszeni goście.

Reklama

W części artystycznej spotkania wystąpili mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie.

 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama