Reklama

Janusz Chodasewicz podsumowuje 5,5 roku kadencji jako burmistrz miasta Kamienna Góra - wyzwania i sukcesy. Ścieżka rozwoju mimo trudności, inwestycje i plany na przyszłość. Nagranie video.

Burmistrz miasta Kamienna Góra Janusz Chodasewicz podsumował 5 i pół roku kadencji.

J. Chodasewicz przypomniał, że jego kadencja przypadła na wiele zawirowań – epidemii Covid, wojnie na Ukrainie.

Burmistrz poruszył temat finansów i uszczuplenia dochodów własnych miasta m.in. przez Polski Ład.

Mimo trudności miasto weszło na ścieżkę rozwoju

- mówił J. Chodasewicz, który przypomniał najważniejsze inwestycje m.in. zakończenie remontu Centrum Kultury, budowa ścieżki rowerowej, remont lub budowa ponad 20 ulic, przebudowa sali przy SP1, modernizacja oświetlenia miejskiego, bezpłatna komunikacja miejska. Sukcesem jest również współpraca z TBS i budowa nowych mieszkań.

Reklama

Według burmistrza oprócz sukcesów w minionej kadencji nie udało się zrealizować trzech głównych tematów: modernizacji starych kamienic, wykonać obwodnicy Kamiennej Góry (łącznik drogi DW367 z rondem w Ptaszkowie-S3) oraz modernizacji Zalewu.

Burmistrz wymienił rzeczy które powinno się w następnej kadencji wykonać aby miasto pozostało na ścieżce rozwoju. 

Całe wystąpienie burmistrza na nagraniu video. 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/04/2024 15:04
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama