Rzadko zdarza się, aby radni podejmowali uchwały o tej porze. O podatku od nieruchomości na terenie gminy Lubawka, radni dyskutowali po godzinie 21:20.
Propozycja burmistrza była prosta. Tegoroczne stawki miały zostać podniesione o 4,5%, czyli o wskaźnik wzrostu podatku ogłoszony przez rząd.
Po krótkiej dyskusji radni zaakceptowali takie rozwiązanie. Za zagłosowało 11 radnych, wszyscy obecni na sesji.
W przyszłym roku podatek od metra kwadratowego mieszkania wynosić będzie 1,25 zł. Stawka za budynek wykorzystywany do prowadzenia działalności gospodarczej wzrośnie do 33,70 zł metr kwadratowy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze