MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice od początku swojej działalności zajmuję się upowszechnianiem sportów zimowych. Od 1 października 2014 roku prowadzi zajęcia narciarskie dla dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Miszkowicach oraz Gimnazjum im. Żołnierzy Sybiru w Lubawce, które są dofinansowane z Ministerstwa Sportu i Turystyki.
W okresie bezśnieżnym zajęcia miały charakter ogólnorozwojowy oraz ukierunkowany (zajęcia na nartorolkach). Śnieg, który pojawił się w górach na przełomie listopada i grudnia pozwolił na realizowanie zajęć na śniegu, które będą prowadzone w okresie przerwy świątecznej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze