Młodziczki KS Sudety Kamienna Góra rozegrały pierwszy turniej w lidze młodziczek. Grały na wyjeździe.
W pierwszym spotkaniu MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I pokonał kamiennogórskie młodziczki 2:1 (25:22, 22:25, 16:14).
W drugim meczu Sudety przegrały 1:2 (25:18, 17:25, 5:15) z UKS Gminy Miękinia.
Na zakończenie turnieju UKS Gminy Miękinia pokonał MKS Chełmiec 2:0 (25:12, 25:13).
Po pierwszym turnieju liderem jest UKS Gminy Miękinia, drugie miejsce w grupie zajmuje MKS Chełmiec, a trzecie KS Sudety.
Kolejny turniej za tydzień w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze