Reklama

Młodziczki KS Sudety Kamienna Góra rozegrały pierwszy turniej w lidze młodziczek.

Młodziczki KS Sudety Kamienna Góra rozegrały pierwszy turniej w lidze młodziczek. Grały na wyjeździe.

W pierwszym spotkaniu MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I pokonał kamiennogórskie młodziczki 2:1 (25:22, 22:25, 16:14).

W drugim meczu Sudety przegrały 1:2 (25:18, 17:25, 5:15) z UKS Gminy Miękinia.

Na zakończenie turnieju UKS Gminy Miękinia pokonał MKS Chełmiec 2:0 (25:12, 25:13).

Po pierwszym turnieju liderem jest UKS Gminy Miękinia, drugie miejsce w grupie zajmuje MKS Chełmiec, a trzecie KS Sudety.

Reklama

Kolejny turniej za tydzień w Kamiennej Górze.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama