Dzisiaj (sobota, 17 września) na stadionie w Lubawce piłkarski sezon rozpoczęli trampkarze Orła Lubawka.
Po raz pierwszy młodzi piłkarze lubawskiego klubu grają w klasie terenowej okręgu wałbrzyskiego. Dzisiaj podejmowali MKS Szczawno Zdrój.
W pierwszej połowie meczu padły dwie bramki, po jednej dla każdej z drużyn. Dla Orła celnie strzelił Filip Justa. Młodzi lubawscy piłkarze mieli więcej dogodnych sytuacji strzeleckich, ale zawodziła skuteczność.
W drugiej części spotkania goście wyszli na prowadzenie (1:2). Gospodarze postawili wszystko na jedną kartę. Licząc na odrobienie strat, zmienili styl gry na bardziej ofensywny. Zamiast bramki dla Orła przyniosło to trzecie trafienie dla MKS-u.
Trampkarze Orzeł Lubawka : MKS Szczawno Zdrój ? 1:3 (1:1)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze