Reklama

Początek rozgrywek trampkarzy

Dzisiaj (sobota, 17 września) na stadionie w Lubawce piłkarski sezon rozpoczęli trampkarze Orła Lubawka.



Po raz pierwszy młodzi piłkarze lubawskiego klubu grają w klasie terenowej okręgu wałbrzyskiego. Dzisiaj podejmowali MKS Szczawno Zdrój.

W pierwszej połowie meczu padły dwie bramki, po jednej dla każdej z drużyn. Dla Orła celnie strzelił Filip Justa. Młodzi lubawscy piłkarze mieli więcej dogodnych sytuacji strzeleckich, ale zawodziła skuteczność.

W drugiej części spotkania goście wyszli na prowadzenie (1:2). Gospodarze postawili wszystko na jedną kartę. Licząc na odrobienie strat, zmienili styl gry na bardziej ofensywny. Zamiast bramki dla Orła przyniosło to trzecie trafienie dla MKS-u.

Trampkarze Orzeł Lubawka : MKS Szczawno Zdrój ? 1:3 (1:1)

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama