Reklama

Początek półfinałów

Dzisiaj (niedziela, 9 grudnia) młodzicy i młodziczki KS Sudety rozegrali pierwsze półfinałowe turnieje.

 

Chłopcy walczyli w Bolesławcu. W pierwszym meczu gospodarze, BTS Electro, przegrali z JKS Spartakus Jawor 0:2 (12:25, 16:25). W drugim spotkaniu Spartakus pokonał Sudety 2:0 (25:20, 25:7). Na zakończeniu turnieju Sudety pokonali gospodarzy 2:0 (25:22, 25:19). Kolejny turniej za tydzień (16 grudnia) w Jaworze.

Młodziczki przegrały z MMKS Kłodzko 0:2 (13:25, 22:25) oraz z UKS Koral Wrocław 0:2 (10:25, 23:25). Drużyna z Kłodzka pokonała wrocławską ekipę 2:1 (23:25, 25:17, 15:12). Kolejny turniej za tydzień (16 grudnia).

Reklama

Wyniki za dzps.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama