Reklama

Początek mistrzostw świata

W Kazachstanie rozpoczęły się Mistrzostwa Świata Juniorów i Juniorów Młodszych w Biathlonie. Rano walczyły sztafety mieszane juniorów młodszych. W polskiej drużynie wystartowała Oliwia Arendarczyk, zawodniczka z powiatu kamiennogórskiego, wychowanka MUKN Pod Stróżą Lubawka.

Rywalizację wygrała sztafeta Norwegii, drugie miejsce zajęła drużyna niemiecka, a trzecie ukraińska. Polska czwórka wywalczyła 8 miejsce.

Polska drużyna wystartowała w składzie: Oliwia Arendarczyk, Amelia Liszka, Hubert Matusik, Fabian Suchodolski.

Drugą konkurencją mistrzostw jest dzisiaj sztafeta mieszana juniorów. Polska ekipa wystartuje w składzie Anna Nędza-Kubiniec, Daria Gembicka, Jan Guńka, Marcin Zawół.

fot. facebook / Polski Związek Biathlonu

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama