W Kazachstanie rozpoczęły się Mistrzostwa Świata Juniorów i Juniorów Młodszych w Biathlonie. Rano walczyły sztafety mieszane juniorów młodszych. W polskiej drużynie wystartowała Oliwia Arendarczyk, zawodniczka z powiatu kamiennogórskiego, wychowanka MUKN Pod Stróżą Lubawka.
Rywalizację wygrała sztafeta Norwegii, drugie miejsce zajęła drużyna niemiecka, a trzecie ukraińska. Polska czwórka wywalczyła 8 miejsce.
Polska drużyna wystartowała w składzie: Oliwia Arendarczyk, Amelia Liszka, Hubert Matusik, Fabian Suchodolski.
Drugą konkurencją mistrzostw jest dzisiaj sztafeta mieszana juniorów. Polska ekipa wystartuje w składzie Anna Nędza-Kubiniec, Daria Gembicka, Jan Guńka, Marcin Zawół.
fot. facebook / Polski Związek Biathlonu
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze