Reklama

Początek jarmarku

W Kamiennej Górze rozpoczął się Jarmark Bożonarodzeniowy. Impreza potrwa do niedzieli.

Jarmark odbywa się na kamiennogórskim rynku. Na głównym placu miasta ustawiono scenę oraz stoiska dla sprzedawców. Rynek jest już świątecznie ozdobiony. Na dzieci czeka karuzela.

Imprezę rozpoczęła świąteczna parada. Jej uczestnicy wyruszyli z placu Grunwaldzkiego, spod ratusza. Na Mikołaja czekało w tym miejscu kilkuset mieszkańców miasta. Wszyscy przeszli na rynek ul. Karola Miarki. Paradę prowadził Teatr Locomotora, czyli Mikołaj, diabeł śnieżynka i inne postacie. Skrzynie z prezentami przyciągnęli młodzi mieszkańcy Kamiennej Góry.

Reklama

Program Jarmarku Bożonarodzeniowego

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama