Po 25 latach pociągi wracają do Karpacza. Rozkład jazdy opublikował już Paweł Gancarz marszałek województwa dolnośląskiego.
Regularny ruch pociągów na trasie Jelenia Góra - Karpacz ma zostać wznowiony 15 czerwca. Wśród połączeń są weekendowe przejazdy pociągu retro oraz przejazdy składu KD Sprinter, które nie będą zatrzymywać się na stacjach pośrednich.
Dzień wcześniej (14 czerwca) na inaugurację trasą przejedzie pociąg retro. Szczegóły tego przejazdu nie są jeszcze podawane.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze