W Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze nie ma już kotów. W szkole odbyły się otrzęsiny.
Po wykonaniu kilku trudnych zadań wszyscy pierwszoklasiści przyjęci zostali w poczet uczniów gimnazjum. Otrzęsiny przygotowali uczniowie klasy IIc, którzy przed rokiem najlepiej wypadli podczas pasowania, pod opieką Sylwii Bielak i Ewy Szczerby.
Pierwszoklasiści podczas otrzęsin byli oceniani. Najwięcej punktów zdobyła klasa Ic, drugie miejsce zajęła Ib, a trzecie Ia.
Znane są już wyniki tegorocznej Ligi Klas Pierwszych, czyli wrześniowych zmagań pierwszoklasistów. Wygrała klasa Ic, przed Ib i Ia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze