Reklama

Piłkarski sezon 2016/2017

W połowie sierpnia ruszają rozgrywki niższych lig piłkarskich okręgu jeleniogórskiego.

Aktualizacja 21:00

Jak słusznie zauważył jeden z internautów, w grupie II klasy B zagra Bóbr Marciszów. TO kolejny reprezentant powiatu w tej klasie rozgrywek. Grupa II zacznie sezon 4 września, skończy 30 października.

Oryginalna informacja
W weekend 13/14 sierpnia na boiska wybiegną po raz pierwszy w sezonie 2016/2017 piłkarze klasy okręgowej. Powiat kamiennogórski w tej grupie rozgrywkowej reprezentuje tylko Olimpia Kamienna Góra. W pierwszej kolejce kamiennogórski klub zafra na wyjeździe z Woskarem Szklarska Poręba. Pierwszy mecz przed własną publicznością Olimpia rozegra tydzień później. Podejmować będzie Cosmos Radzimów. Rozgrywki zaplanowane są do 12/13 listopada.

Tydzień później (weekend 20/21 sierpnia) ruszy klasa A. Wśród 14 drużyn powiat kamiennogórski reprezentować będą: Lesk Sędzisław, Olimpia II Kamienna Góra, Czarni Przedwojów, Victoria Czadrów, Włókniarz Chełmsko Śląskie. Klasa A ma zakończyć rozgrywki w weekend 12/13 listopada.

W klasie B zagra 10 zespołów, wśród nich Dragon Miszkowice, Bóbr Opawa, Kwarc-Nowak Eko Pisarzowice, Orły Lipienica, Auxilia Janiszów, Amfibolit Leszczyniec, Pagaz Krzeszów. Pierwszą kolejkę zaplanowano na 4 września. Rozgrywki mają trwać do 30 października.

Źródło: OZPN Jelenia Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama