W połowie sierpnia ruszają rozgrywki niższych lig piłkarskich okręgu jeleniogórskiego.
Aktualizacja 21:00
Jak słusznie zauważył jeden z internautów, w grupie II klasy B zagra Bóbr Marciszów. TO kolejny reprezentant powiatu w tej klasie rozgrywek. Grupa II zacznie sezon 4 września, skończy 30 października.
Oryginalna informacja
W weekend 13/14 sierpnia na boiska wybiegną po raz pierwszy w sezonie 2016/2017 piłkarze klasy okręgowej. Powiat kamiennogórski w tej grupie rozgrywkowej reprezentuje tylko Olimpia Kamienna Góra. W pierwszej kolejce kamiennogórski klub zafra na wyjeździe z Woskarem Szklarska Poręba. Pierwszy mecz przed własną publicznością Olimpia rozegra tydzień później. Podejmować będzie Cosmos Radzimów. Rozgrywki zaplanowane są do 12/13 listopada.
Tydzień później (weekend 20/21 sierpnia) ruszy klasa A. Wśród 14 drużyn powiat kamiennogórski reprezentować będą: Lesk Sędzisław, Olimpia II Kamienna Góra, Czarni Przedwojów, Victoria Czadrów, Włókniarz Chełmsko Śląskie. Klasa A ma zakończyć rozgrywki w weekend 12/13 listopada.
W klasie B zagra 10 zespołów, wśród nich Dragon Miszkowice, Bóbr Opawa, Kwarc-Nowak Eko Pisarzowice, Orły Lipienica, Auxilia Janiszów, Amfibolit Leszczyniec, Pagaz Krzeszów. Pierwszą kolejkę zaplanowano na 4 września. Rozgrywki mają trwać do 30 października.
Źródło: OZPN Jelenia Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze