Piętnaście piłkarskich drużyn zagrało dzisiaj (niedziela, 28 maja) w Lubawce w turnieju piłki nożnej chłopców w wieku 7-8 lat.
Drużyny piłkarskich maluchów przywiozła Kamiennogórska Akademia Piłkarska (5 składów), Włókniarz Chełmsko Śląskie (2), Akademia Piłkarska Bolko z Bolkowa (2). Miejscowy Orzeł, organizator turnieju, wystawił sześć drużyn.
Turniej rozegrany został na głównej murawie lubawskiego stadionu, na której wyznaczono trzy małe boiska. Drużyny walczyły w dwóch grupach. W rywalizacji małych piłkarzy nie chodziło o zwycięstwo w turnieju, lecz o dobrą zabawę i podwyższanie piłkarskich umiejętności. Wszyscy wrócili do domu jako zwycięzcy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze