Reklama

Piłkarski narybek

Piętnaście piłkarskich drużyn zagrało dzisiaj (niedziela, 28 maja) w Lubawce w turnieju piłki nożnej chłopców w wieku 7-8 lat.

 

Drużyny piłkarskich maluchów przywiozła Kamiennogórska Akademia Piłkarska (5 składów), Włókniarz Chełmsko Śląskie (2), Akademia Piłkarska Bolko z Bolkowa (2). Miejscowy Orzeł, organizator turnieju, wystawił sześć drużyn.

Turniej rozegrany został na głównej murawie lubawskiego stadionu, na której wyznaczono trzy małe boiska. Drużyny walczyły w dwóch grupach. W rywalizacji małych piłkarzy nie chodziło o zwycięstwo w turnieju, lecz o dobrą zabawę i podwyższanie piłkarskich umiejętności. Wszyscy wrócili do domu jako zwycięzcy.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama