W niedzielę (19 września) PTTK Oddział Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na kolejną pieszą wyprawę.
Uczestnicy spotykają się o godzinie 8.00 na przystanku PKS przy ul. Wojska Polskiego w Kamiennej Górze. Busem dojadą na Przełęcz pod Średnicą skąd wyruszą pieszo przez Kamienną Ławkę, Skalnik, Pisarzowice do Kamiennej Góry.
Zapisy w czwartek w biurze przy ul. Słowiańskiej 1 od godziny 15.30 do 17.00.
Więcej informacji pod tel. 604 130 984.
Pełna mapa wyprawy
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze