W sobotę (17 marca) w Miliczu odbył się pierwszy turniej wojewódzkich eliminacji Kinder + Sport w siatkarskich "trójkach" chłopców.
W turnieju wystartowało 16 zespołów ? wiodące kluby i akademie siatkarskie w województwie. Kamienną Górę reprezentowały zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 1 i AMS Mini Volley. Wszyscy kamiennogórscy siatkarze spisali się wyśmienicie. Bez problemów przeszli pierwszą rundę (4 grupy po 4 zespoły) i awansowali do czołowej ósemki turnieju. Grupa finałowa grała systemem ?każdy z każdym? jeden set do 20 punktów. Wszystkie zespoły zagrały 7 meczów: trudnych, wyczerpujących i wyzwalających wiele emocji.
O klasyfikacji końcowej kamiennogórskich zespołów decydowały małe punkty. Ostatecznie: Jedynka II zajęła 2 miejsce (Adrian Białas, Tymoteusz Grzyb, Korneliusz Olszewski, rez. Jakub Pełka), Jedynka III zajęła 3 miejsce (Szymon Schabiński, Fabian Lewicki, Oliwier Zych, rez. Damian Kowalski), Jedynka I zajęła 5 miejsce (Marcel Antoszczak, Bartosz Smyda, Kacper Biroś, rez. Jakub Olczak), AMS Mini Volley uplasował się na 6 miejscu. Drugi turniej odbędzie się w Legnicy 28 kwietnia.
Klasyfikacja końcowa:
1. MKS Ikar Legnica
2. SP 1 Kamienna Góra II
3. SP 1 Kamienna Góra III
4. Akademia UKPS Lubin I
5. SP 1 Kamienna Góra I
6. AMS Mini Volley Kamienna Góra I
7. UKS Dwójka Milicz I
8. Akademia SOS PSP26 Wałbrzych II
9. Koral Wrocław I
10. Olavia Oława I
11. Akademia SOS PSP 26 Wałbrzych I
12. Olavia Oław II
13. Akademia UKPS Lubin II
14. Koral Wrocław II
15. Akademia SOS PSP 26 Wałbrzych III
16. UKS Dwójka Milicz
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze