Sołectwo Jawiszów zorganizowało dzień rodziny po raz pierwszy pod wiatą biesiadną przy świetlicy i boisku.
Wiata powstała na jesień 2022 roku. Dzięki zaangażowaniu sołtysa, rady sołeckiej i radnego udało się zorganizować gry i zabawy na boisku. Stanął też dmuchaniec oraz zamek z kulkami. Fani piłki nożnej szybko się zorganizowali i w piłkę grały dzieci, rodzice oraz dziadkowie. Najmłodsi cieszyli się z waty cukrowej i chętnie kosztowali owoce. Nie zabrakło gofrów, słodkich bułek, a dla starszych kiełbasek z grilla.
Dodatkową atrakcją był przyjazd jednostki OSP Chełmsko Śląskie.
W sołectwie Jawiszów mieszka około 30 dzieci w wieku do 12 lat.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze