Reklama

Pierwszy raz pod wiatą

Sołectwo Jawiszów zorganizowało dzień rodziny po raz pierwszy pod wiatą biesiadną przy świetlicy i boisku.

Wiata powstała na jesień 2022 roku. Dzięki zaangażowaniu sołtysa, rady sołeckiej i radnego udało się zorganizować gry i zabawy na boisku. Stanął też dmuchaniec oraz zamek z kulkami. Fani piłki nożnej szybko się zorganizowali i w piłkę grały dzieci, rodzice oraz dziadkowie. Najmłodsi cieszyli się z waty cukrowej i chętnie kosztowali owoce. Nie zabrakło gofrów, słodkich bułek, a dla starszych kiełbasek z grilla.

Dodatkową atrakcją był przyjazd jednostki OSP Chełmsko Śląskie.

W sołectwie Jawiszów mieszka około 30 dzieci w wieku do 12 lat.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama