Piłkarze Olimpii Kamienna Góra rozpoczęli dzisiaj nowy sezon. Rozegrali mecz pierwszej rundy Pucharu Polski. Podejmowali LZS Kościelnik.
Olimpia przegrała 0:4 i zakończyła tegoroczną przygodę z pucharem. Pozostałe drużyny rozegrają pierwszą rundę 15 sierpnia.
Już w kolejny weekend Olimpia rozpocznie rundę jesienną ligi okręgowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze