Piłkarze Olimpii Kamienna Góra w sezonie 2023/24 wywalczyli awans do ligi okręgowej. Wiadomo już, kiedy zagrają pierwszy mecz.
Pierwsza kolejka "okręgówki" w sezonie 2014/15 zaplanowana jest na weekend 10-11 sierpnia. Olimpia Kamienna Góra rozpocznie sezon na własnym stadionie. Podejmować będzie Victorię Jelenia Góra.
Pozostałe mecze:
Olimpia Kamienna Góra - Victoria Jelenia Góra
LZS Kościelnik - Twardy Świętoszów
Gryf Gryfów Śląski - Hutnik Pieńsk
KS Łomnica - Pogoń Świerzawa
GKS Raciborowice - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Włókniarz Leśna - Nysa Zgorzelec
Lotnik Jeżów Sudecki - Apis Jędrzychowice
Granica Bogatynia - Chrobry Nowogrodziec
Rundę jesienną zakończy 15. kolejka zaplanowana na 16-17 listopada.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze