Reklama

Puchar Polski: Pierwsza runda w sierpniu z udziałem klubów z powiatu kamiennogórskiego

W połowie sierpnia rozegrana zostanie pierwsza runda piłkarskiego Pucharu Polski w okręgu dolnośląskim. Do zmagań przystąpią kluby z powiatu kamiennogórskiego.

3-4 sierpnia rozegrana zostanie runda wstępna, bez udziału drużyna z powiatu kamiennogórskiego. Zwycięzcy spotkań zagrają w pierwszej rundzie zaplanowanej na 14-15 sierpnia.

W pucharze Bóbr Marciszów podejmować będzie Apis Jędrzychowice. Czarni Przedwojów zagrają z Górnikiem Węgliniec. Olimpia Kamienna Góra podejmie LZS Kościelnik. Amfibolit Leszczyniec zmierzy się z Lotnikiem Jeżów Sudecki. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: 90minut.pl
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama