W połowie sierpnia rozegrana zostanie pierwsza runda piłkarskiego Pucharu Polski w okręgu dolnośląskim. Do zmagań przystąpią kluby z powiatu kamiennogórskiego.
3-4 sierpnia rozegrana zostanie runda wstępna, bez udziału drużyna z powiatu kamiennogórskiego. Zwycięzcy spotkań zagrają w pierwszej rundzie zaplanowanej na 14-15 sierpnia.
W pucharze Bóbr Marciszów podejmować będzie Apis Jędrzychowice. Czarni Przedwojów zagrają z Górnikiem Węgliniec. Olimpia Kamienna Góra podejmie LZS Kościelnik. Amfibolit Leszczyniec zmierzy się z Lotnikiem Jeżów Sudecki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze