Reklama

Pierwszy dzień memoriału

W Pisarzowicach rozpoczął się Memoriał Bronisława Furtaka, Jacka Urbana i Władysława Cebuli w tenisie stołowym. Dzisiaj grali młodzi tenisiści, jutro odbędzie się turniej dorosłych.

Do gry zgłosiło się 25 zawodników i zawodniczek z Czech (TJ Dvur Kralove, Lokomotiva Mezimesti), Wrocławia, Strzelina (TKS Gromit Strzelin), Strzegomia (AKS Strzegom), Jeleniej Góry (KTS Jelenia Góra) oraz z Pisarzowic (UKS Maraton Pisarzowice).

Wyniki końcowe:
U-11
1. Julia Zalewska - TKS Gromit Strzelin
2. Lukas Nowak - TJ Dvur Kralove
3. Ernest Zarzycki- UKS Maraton Pisarzowice

U-13
1. Szymon Marchlewicz - KTS Jelenia Góra
2. Jana Androlova- TJ Dvur Kralove
3. Filip Mikulec - AKS Strzegom

W turnieju zagrali również inni zawodnicy UKS Maraton Pisarzowice: Jonasz Kołodziej (4 miejsce), Mikołaj Ciszek, Kacper Morawski oraz Klaudia Orszulak.

Reklama

Źródło: facebook / UKS Maraton Pisarzowice Sekcja Tenisa Stołowego

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama