W Pisarzowicach rozpoczął się Memoriał Bronisława Furtaka, Jacka Urbana i Władysława Cebuli w tenisie stołowym. Dzisiaj grali młodzi tenisiści, jutro odbędzie się turniej dorosłych.
Do gry zgłosiło się 25 zawodników i zawodniczek z Czech (TJ Dvur Kralove, Lokomotiva Mezimesti), Wrocławia, Strzelina (TKS Gromit Strzelin), Strzegomia (AKS Strzegom), Jeleniej Góry (KTS Jelenia Góra) oraz z Pisarzowic (UKS Maraton Pisarzowice).
Wyniki końcowe:
U-11
1. Julia Zalewska - TKS Gromit Strzelin
2. Lukas Nowak - TJ Dvur Kralove
3. Ernest Zarzycki- UKS Maraton Pisarzowice
U-13
1. Szymon Marchlewicz - KTS Jelenia Góra
2. Jana Androlova- TJ Dvur Kralove
3. Filip Mikulec - AKS Strzegom
W turnieju zagrali również inni zawodnicy UKS Maraton Pisarzowice: Jonasz Kołodziej (4 miejsce), Mikołaj Ciszek, Kacper Morawski oraz Klaudia Orszulak.
Źródło: facebook / UKS Maraton Pisarzowice Sekcja Tenisa Stołowego
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze