W Warszawie trwa finał XVI edycji turnieju piłkarskiego "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku". Bierze w nim udział drużyna z powiatu kamiennogórskiego.
w kategorii dziewcząt do lat 10 (U-10) gra reprezentacja LKS Dragon Miszkowice. Każde województwo reprezentuje jedna drużyna.
Dzisiaj (sobota, 30 kwietnia) drużyny zostały podzielone na grupy. Dziewczęta z Miszkowic rozegrały trzy mecze - jeden zremisowały, dwa przegrały. W grupie zajęły trzecie miejsce. Jutro kolejny dzień rozgrywek, decydujący o miejscach w turnieju. Mecze finałowe w poszczególnych kategoriach wiekowych rozegrane zostaną 2 maja, przed finałem Pucharu Polski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze