Do gniazda przy skrzyżowaniu ulic Wałbrzyskiej, Katowickiej i Legnickiej w Kamiennej Górze wrócił pierwszy bocian.
Od kilku lat para bocianów zasiedla gniazdo zbudowane w tym miejscu. Para co roku wychowuje potomstwo. Powrót ptaków to jeden ze zwiastunów trwałego ocieplenia.
Przed rokiem o powrocie bociana również pisaliśmy 28 marca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze