Aktualizacja 9:14
Jak informują internauci, w gnieździe są już dwa bociany.
Oryginalna informacja
Już jest, do gniazda przy skrzyżowaniu ulic Legnickiej, Wałbrzyskiej i Katowickiej przyleciał bocian. To jeden ze znaków wiosny.
Para bocianów przylatuje do gniazda utworzonego na platformie na drzewie od wielu lat. Stała się symbolem kamiennogórskiej wiosny. Podobnie jak w latach ubiegłych, do gniazda przyleciał na razie jeden bocian. Najwyraźniej poprawia gniazdo. Jeśli powtórzy się scenariusz z poprzednich lat, za kilka dni do gniazda powinien wrócić drugi bocian.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze