Na zalewie w Kamiennej Górze trwa wielka budowa. Prace postępują bardzo szybko. Nowa konstrukcja wkrótce będzie zasiedlona.
Po zimie na zalew w Kamiennej Górze wróciła para perkozów. Ptaki szybko wzięły się do roboty. W znanym z zeszłego roku miejscu powstaje nowe gniazdo. W prace zaangażowane są oba ptaki. Co chwila budowla powiększa się o nowe gałązki.
Perkozy gniazdują na kamiennogórskim zalewie od kilku lat. Co roku mają potomstwo. W Polsce perkozy objęte są ochroną.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze