Reklama

Sesja Rady Gminy Marciszów: Radny-senior Jan Koszyk rozpoczął prowadzenie, kto przewodniczącym i wice?

Pierwszą sesję rady gminy Marciszów rozpoczął radny-senior Jan Koszyk. Wszyscy radni oraz wójt złożyli ślubowanie, odebrali potwierdzenie wyboru.

O stanowisko przewodniczącej rady starały się dwie radne. Większym poparcie radnych cieszyła się Angelika Iwańska (9 głosów). Monika Wojnicka otrzymała 6 głosów. Wiceprzewodniczącą rady została Monika Wojnicka, która w tym głosowaniu nie miała konkurencji i otrzymała 15 głosów.

Skład rady:
Elżbieta Figura (KWW Współpraca)
Paweł Kubiak (KWW "Nasza gmina, nasz dom")  
Rafał Kuchnia (KWW "Nasza gmina, nasz dom")
Andrzej Kiper (KWW Dawida Chęcińskiego) 
Angelika Iwańska (KWW Dawida Chęcińskiego)
Krzysztof Jędrzejowski (KWW "Nasza gmina, nasz dom")
Krystian Sekuła (KWW "Nasza gmina, nasz dom") 
Julian Polański (KWW Dawida Chęcińskiego) 
Ewa Krala (KWW Współpraca)
Łukasz Leder (KWW Dawida Chęcińskiego)
Piotr Palmowski (KWW Współpraca) 
Robert Lewicki (KWW Dawida Chęcińskiego)
Monika Wojnicka (KWW Współpraca) 
Barbara Wójcik (KWW Dawida Chęcińskiego) 
Jan Koszyk (KWW Współpraca) 
 

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/05/2024 15:58
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama