Startuje Jeleniogórska Liga Piłki Siatkowej Amatorów. W tegorocznych rozgrywkach uczestniczyć będą cztery drużyny z powiatu kamiennogórskiego.
W czwartek (24 stycznia) Cystersi Krzeszów podejmować będą nową ekipę w rozgrywkach - Aquanautica Kamienna Góra. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00 w szkolnej sali gimnastycznej.
W piątek (25 stycznia) Bóbr Marciszów podejmować będzie Kuźnię ARF Barcinek. Początek meczu w szkolnej sali o godzinie 19:00.
Statyści Kamienna Góra w tej kolejce mają pauzę.
W czwartek zwycięzcy zeszłorocznej edycji ligi - Milanos Karpacz zagrają z Zorka-Orle Jelenia Góra. Mecz rozegrany zostanie w Hala Sportowa ?Karpacz ul. Konstytucji 3 Maja 48A, początek o godzinie 18:15.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze