Kluby sportowe z Kamiennej Góry poznały kwoty dofinansowania z budżetu miasta. Do podziału było 100 tys. zł
Połowę tej kwoty (50 tys. zł) uzyska Olimpia (piłka nożna), 30 tys. zł otrzyma Relax (wyciskania na ławeczce), 10 tys. zł KS Sudety (siatkówka), 8 tys. zł Contender (sporty walki), 2 tys. zł KSIS Razem (Kamiennogórska Grupa Biegowa).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze